Про Клуб

EXTREME CLUB – об’єднує людей, для яких спорт, єдиноборства, бойові мистецтва стали способом життя, шляхом духовного і фізичного вдосконалення. Двері нашого клубу відкриті для всіх, незалежно від віку і статі. Для всіх, хто хоче зміцнити свою волю та здоров’я, хто хоче стати сильним і підготовленим до реального життя, хто хоче досягти гармонії тіла і духу.

 

Таеквондо  – багатогранне бойове мистецтво, в якому кожен зможе знайти напрямок, який найбільше підходить за характером та фізичним можливостям. Можна зосередитися на вдосконаленні техніки тхеквондо – виконанні тулей, комплексних вправ, які виглядають як безконтактний бій з тінню. Для когось більш привабливим розділом таеквондо стануть поєдинки, спаринги з широким арсеналом жорсткої, контактної техніки. Окремими розділами тхеквондо є вправи на силу удару, спеціальна стрибкова техніка та техніка самооборони без зброї.

 

Для гармонійного фізичного розвитку необхідно використовувати тренувальний досвід різних видів спорту. Для тих, хто ставить високі спортивні цілі, комплексний підхід є обов’язковою умовою успіху. Саме тому ми не обмежуємо тренувальну роботу тільки вивченням техніки таеквондо ІТФ. У наших залах на регулярній основі проводяться семінари та майстер-класи з різних видів спорту, ми запрошуємо в клуб провідних спортсменів і тренерів з бойового самбо, класичному і тайського боксу, гімнастики та акробатики. Ми з цікавістю вивчаємо можливості інших бойових мистецтв, переймаючи корисний досвід. Наші спортсмени беруть участь у змаганнях з таеквондо, кікбоксингу, змішаних єдиноборствах.

 

Вже сьогодні, почни здоровий спосіб життя разом із нами!

IMG_20141229_0002_2