5. Рекомендації батькам

5.1  Дитині бажано приймати їжу мінімум за 2 години, максимум за 1 годину до початку занять.

5.2  Мати з собою пляшку простої води без газу, цукру, барвників щоб пити під час і після тренування.

5.3 Наполегливо рекомендуємо регулярно відвідувати заняття клубу і мінімізувати пропуски. При пропуску спортсменом більше п’яти тренувань в місяць він може бути усунений від участі в майбутньому старті (змаганні / виступі) за рішенням тренера. Вирішення питання про участь / неучасті спортсмена в клубних, місцевих або національних змаганнях знаходиться виключно у веденні головного тренера клубу.

5.4 Якщо з об’єктивних причин спортсмен пропустив заняття, то рекомендуємо надолужити упущений матеріал за допомогою персональних тренувань. Ваш викладач зможе скласти індивідуальний план освоєння матеріалу згідно програми навчання Клубу.

5.5 Якщо у вас є страховий поліс на дитину або договір на медичне обслуговування, просимо надати його адміністратору клубу.

5.6 Батьки спортсменів, що не досягли 18 років, несуть матеріальну відповідальність за втрату або псування майна клубу.

5.7 Батьки можуть поставити викладачеві всі запитання щодо проведення занять за 10 хвилин до початку заняття або після заняття. В інший час викладач працює з групою дітей і відволікати його не рекомендується.

5.8 Якщо у вас змінився номер телефону, прохання зазначити це у викладача. Так як іноді можлива відміна заняття, ми робимо смс / viber-розсилку, сповіщаючи про зміну в розкладі.