1. Правила оплати

1.1 Оплата здійснюється до 10 числа поточного місяця

1.2 Існує два види оплат:

– місячний абонемент який включає в себе 12-13 занять

– По тренувальна оплата в розмірі 70 грн за одне тренування

1.3 Вартість оплати не залежить від кількості відвіданих тренувань.

(Якщо ви почали ходити на початку місяця ви зобов’язуєтеся здійснити оплату за повний місяць. Якщо Ви з якоїсь причини не зможете ходити повний місяць, то Ви повинні вибрати спосіб оплати і оповістити тренера на початку місяця, в разі не оповіщення Ви повинні оплатити місячну оплату.)

1.4 Вчасно здійснювати оплату занять за майбутній місяць. Якщо оплата здійснюється з запізненням, тренер має право не допустити спортсмена до тренувань.

1.5 Пропуск тренування з поважної або неповажної причини не є підставою для перерахунку або повернення оплати за абонемент.

1.6 Не переносяться на наступний місяць заняття, що потрапляють на святкові дні, передбачені чинним законодавством, якщо такі є в поточному місяці, оплата в даному місяці проводиться в повному розмірі.

1.7 Клуб не несе відповідальності за будь-які технічні незручності, пов’язані з проведенням міськими комунальними службами сезонних профілактичних та ремонтно-будівельних робіт. Також, клуб не несе відповідальності за будь-які технічні незручності і неполадки, що відбулися з вини адміністрації всієї будівлі.

1.8 Якщо тренування було відмінено тренером, то на протязі поточного місяця тренування буде відпрацьоване. (Тренування які відміняються  за причиною змагань або атестацій НЕ ВІДПРАЦЬОВУЮТЬСЯ!)

1.9 Якщо оплата не була внесена вчасно, місце спортсмена в групі не зберігається.

1.10 Кількість спортсменів в групі обмежена.

1.11 Участь в різноманітних заходах клуба (змагання, атестація і т.п.)  оплачується окремо або є безкоштовним, що обмовляється заздалегідь в анонсі даного заходу.