3. Обов'язки батьків

3.1 При вступі дитини в Клуб Екстрім батько або уповноважена особа (за дорученням батьків) зобов’язаний заповнити анкету вихованця, ознайомитися і завірити підписом правила школи.

3.2 Надати довідку з медичного закладу про те, що дитині не протипоказані заняття спортом. Тренери та інші фахівці, які залучені в навчально-тренувальної процес Клубу,

зобов’язані не допускати до навчально-тренувальної та спортивної роботи спортсменів, які не пройшли медичне обстеження в установленому порядку.

3.3  Батьки або уповноважена особа зобов’язаний супроводжувати дитину віком до 7 років на територію Клубу на кожне тренування.

3.4   Якщо Ваша дитина пропускає тренування,  то батьки обов’язково  мають попередити тренера.

3.5 Батьки гарантують (підтверджують медичною довідкою від лікаря), що стан здоров’я його дитини дозволяє йому займатися фізичними навантаженнями.

3.6 Клуб не приймає дітей з наявністю важких форм захворювань.

3.7 Для збереження здоров’я вихованців клуб, адміністрація рекомендує залишати дитину вдома в наступних випадках: нездужання або інфекційне захворювання; нежить або кашель (як в початковій, так і в остаточний формі); розлад шлунка або нудота; підвищена температура; якщо у дитини висип.

3.8 При підозрі на наявність у дитини гострого та / або хронічного інфекційного і / або шкірного захворювання, відвідування занять у школі заборонено. При недотриманні цього правила клуб залишає за собою право тимчасово відсторонити дитину від відвідування занять в клубі до повного одужання.

3.9 При неадекватній поведінці дитини (агресія, істеричні стани, навмисна псування майна і т.д.), яке створює незручності і / або дискомфорт для інших дітей і дорослих, батьки або супроводжуючі особи зобов’язані забрати дитину із заняття на першу вимогу тренера. У разі, якщо дані ситуації носять систематичний характер, клуб має право відмовити в наданні послуг.