2. Загальні правила

2.1  Навчання в клубі Екстрім можуть проходити діти у віці від 5 років.

2.2  Під час перебування дитини на заняттях супроводжуючий повинен знаходитися в холі або іншому, призначеному для цього приміщенні поряд з залом.

2.3 Присутність батьків (супроводжуючих) в спортивному залі забороняється, за винятком відкритих тренувань.

2.4 Якщо дитину привів на тренування одна людина, а забирати буде інший, то про це заздалегідь необхідно проінформувати тренера.

2.5 Роздягальня призначена для зберігання ваших речей ТІЛЬКИ під час ваших занять.

Прохання не залишати свої речі в роздягальнях і шафках після занять. За забуті речі в залі і роздягальні, загублені або залишені без нагляду, Клуб відповідальності не несе.

2.6 Намагайтеся не спізнюватися на тренування. Заняття не може бути затримано в разі вашого запізнення.

2.7 У випадку запізнення більш ніж на 15 хвилин, тренер залишає за собою право відмовити в допуску на заняття. Запізнення більш, ніж на 15 хвилин, може бути небезпечним для здоров’я спортсмена. Клуб не несе відповідальності за травми, отримані з вини спортсмена.

2.8 У випадку запізнення на тренування батьки або супроводжуюча особа зобов’язаний передати дитину тренеру в 100% готовності до тренування (дитина повинна бути одягнена в тренувальну форму  стандартам клубу).

2.9  Жувальні гумки прохання викидати перед початком занять в смітник, знімати всі прикраси – сережки, кільця, браслети, ланцюжки і т.п. щоб уникнути отримання травми.

2.10 Клуб залишає за собою право у виняткових випадках змінювати місце проведення занять, поточний розклад і здійснювати заміну викладача.