Спарінг-семінар “ITF FIGHT EVOLUTION” by Katya & Oleg Solovey в м. Чернівці

ejiedutseminar
Всеукраїнський технічний семінар с майстром Юрек Єдут 8-дан
November 20, 2017
ates
24.10.2017 Планова атестація
December 25, 2017
posterok

9-10 грудня в м. Чернівці пройшов спарінг-семінар “ITF FIGHT EVOLUTION” by Katya and Oleg Solovey, в якому взяли участь 72 учасника: спортсмени та тренери спортивник клубів ВСТ з Чернівців, СК “Maks Sport” з Києва та Іон Посту (6-дан) з спортсменами з Молдови.

Катя та Олег Соловей створили потужну програму тренувань, що може бути освоєна на спарінг-семінарi “ITF FIGHT EVOLUTION” by Katya and Oleg Solovey. Їхні семінари вже відвідали сотні спортсменів в усьому світі. Тільки у 2017 році спарінг-семінарi “ITF FIGHT EVOLUTION” by Katya and Oleg Solovey був проведений в м. Багота (Колумбія) для Національної федерації Таеквон-До Колумбії, в м. Тампере (Фінляндія) для спортсменів Національної збірної з Таеквон-До Фінляндії, які готувались до Чемпіонату світу з Таеквон-До, що проводився в м. Дублін (Ірландія), в м. Амстердам (Голандія), в м. Сібіу (Румунія), де спарінг-семінар проводився з метою спільної підготовки спортсменів збірних команд України та Румунії до Чемпіонату світу – 2017 з Таеквон-До.

oksem5 oksem7 oksem1 oksem8 oksem3 oksem2 oksem9 oksem10 oksem4 oksem6

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.