Відбулась позачергова Конференція ВСТ

ates
24.10.2017 Планова атестація
December 25, 2017
psp
PSP Taekwon-Do Cup в м. Чернівці
February 2, 2018
foto_2

8 січня 2018 року, в місті Києві, у приміщенні Національної академії внутрішніх справ, відбулась позачергова Конференція Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та семінар-нарада з керівниками обласних осередків Союзу.

Під час зустрічі визначено першочергові завдання щодо організації діяльності обласних осередків, зокрема співпраці з обласними управліннями спорту. Крім цього, обговорено питання організації і проведення всеукраїнських та регіональних спортивних змагань, порядку формування збірних команд, роботи Суддівської колегії та Атестаційно-кваліфікаційної комісії. Присутніх ознайомлено з правилами користування електронною базою даних ВСТ.

Керівників обласних осердків орієнтовано на активну співпрацю з громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, органами місцевого самоврядування та Національної поліцією, з питань залучення населення до занять спортом та заходів з профілактики злочинності серед дітей та молоді.

Водночас, Конференцією заслухано звіт Президії ВСТ про результати діяльності Союзу у 2017 році, оголошено інформацію про результати роботи Ревізійної комісії ВСТ, підведено підсумки спортивних досягнень таеквондистів Союзу за  2006-2017 роки.

kon1 foto_2 narada1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.